Shėrbimet qė jua ofrojmė

Dhoma komode dhe suita, tė pajisura me TV, Kondicioner, Tel, Hidromasazh, etj.

Apartamente me qera, me konfigurim 1+1, 2+1

Kuzhinė me gatime zgare dhe prodhime deti

Jaht me qera me hapėsirė tė mjaftueshme deri 15 persona

Bar-Pub nėpistėmbidet

Plazh privat

Bar ne verande

Salle konferencash

Ambjente argetuese, disko, parking