Mirėsevini nė kompleksin mė tė bukur tė Shėngjinit! Aty ku klienti ndihet mbret dhe ku argėtimi nuk ka fund...

Pėr tė kaluar pushimet Tuaja verore zgjidhni akomodimin me mėngjes ose shėrbimet tona tė pansionit, sepse “Ermiri Palace” posedon restorantin ekskluziv pėr mysafirėt e vet tė cilėt dėshirojnė t’i sigurojnė vetes njė atmosferė tė kėndshme, njė ambient ekskluziv dhe pėrzgjedhje tė begatė tė ushqimit ku ofrohen specialitetet e mrekullueshme tė mishit dhe peshkut tė pėrgatitura nė mėnyrė tradicionale, me theks nė kuzhinėn mesdhetare.